S-a dat startul primei ediţii a marşului bicicliştilor nemţeni din acest an
Astăzi, 28 martie, s-a dat startul primei ediţii a marşului bicicliştilor nemţeni, Masă Critică 2017. Astfel, după perioada Sărbătorilor Pascale, bicicliștii s-au strâns, începând cu ora 17:30, în fața Teatrului Tineretului, iar de la ora 18:00 au plecat spre Ştrand. De asemenea, alături de bicicliști au fost și echipaje ale poliției, care i-au însoțit pe traseu pentru siguranța în trafic.
Plimbarea de primăvară a deschis seria evenimentelor ”Masă Critică” desfășurate în sezonul cald
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)