Rezultatele elevilor nemțeni la Olimpiada de Pedagogie-Psihologie
În perioada 25-28.04.2018, s-a desfășurat la Sighetu Marmației, județul Maramureș, Olimpiada Națională de Pedagogie-Psihologie – licee pedagogice. Din lotul care a reprezentat județul Neamț au făcut parte elevii Colegiului Național ”Gheorghe Asachi” Piatra-Neamț și Liceului Teologic Romano-Catolic ”Sfântul Francisc de Assisi” Roman, calificați la etapa națională.
În urma desfășurării concursului și evaluării lucrărilor s-au obținut următoarele rezultate:
- Eleva Mihaela Netedu, clasa a XI-a, de la Liceul Teologic Romano-Catolic „Sfântul Francisc de Assisi” din Roman, a obținut premiul al II-lea la disciplina „Managementul clasei de elevi”.
- Eleva Oana-Mihaela Grivasă, clasa XI-a, de la Colegiul Național „Gheorghe Asachi” din Piatra Neamț, a obținut mențiune MEN.
Felicitări elevilor și profesorilor coordonatori, doamnele Ionela Vătămănelu și Daniela Negru.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)