Rata de infectare astăzi, 8 ianuarie. Numărul cazurilor confirmate, în creștere față de ieri
Autoritățile au transmis astăzi, 8 ianuarie, documentul actualizat privind numărul de cazuri confirmate pozitiv cu coronavirus în localitățile județului Neamț.
Față de ieri se observă o creștere a numărului de cazuri confirmate în Municipiul Piatra-Neamț: de la 1.22 la 1.51. Informații detaliate în documentul atașat mai jos:
incidenta-L-08.01.2022![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)