Publiserv își exprimă profundul regret pentru trecerea la cele veșnice a celui care a fost Omul Paul Pintilie
Societatea Publiserv își exprimă profundul regret pentru trecerea la cele veșnice a celui care a fost Omul Paul Pintilie, membru în AGA, consilier local, sportiv de performanță și un bun prieten. Comunitatea noastră a pierdut mult prea devreme un om de o valoare deosebită, iar golul rămas în urmă va fi imposibil de ignorat.
Transmitem sincere condoleanțe familiei, apropiaților și tuturor celor cărora l-au cunoscut pe Paul Pintilie! Cuvintele sunt prea puține pentru a exprima durerea pe care toți o resimțim când ne despărțim de un om atât de rar și frumos! Drum lin, spre Lumină, dragă Paul!
SC PUBLISERV SA
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/01/paul-1024x512.png)
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)