Insemnand ca autobuzele din Speranta nu vor mai fi ?
Adriana spune
Cu programul acesta pe traseul Darm-Izvoare si Sarata-Izvoare ce vor face,in special copiii, si apoi cei care merg la servici,din cartierul Speranta?Cu ce vor merge copiii nostri la scoala?
Elena spune
nu uitam de faptul ca statia ar trebui sa fie in fata barului, si acolo s-au intamplat multe incidente cu elevii care veneau de la scoala
Elena spune
Cel mai prost program… Doamne… Eu ies de la munca la 9 seara, trebuie sa astept pana la 10 sa vina autobuzul? cand inainte trebuia sa astept doar jumatate de ora? bataie de joc, sa ne cupleze pe noi cu aia din Izvoare
Insemnand ca autobuzele din Speranta nu vor mai fi ?
Cu programul acesta pe traseul Darm-Izvoare si Sarata-Izvoare ce vor face,in special copiii, si apoi cei care merg la servici,din cartierul Speranta?Cu ce vor merge copiii nostri la scoala?
nu uitam de faptul ca statia ar trebui sa fie in fata barului, si acolo s-au intamplat multe incidente cu elevii care veneau de la scoala
Cel mai prost program… Doamne… Eu ies de la munca la 9 seara, trebuie sa astept pana la 10 sa vina autobuzul? cand inainte trebuia sa astept doar jumatate de ora? bataie de joc, sa ne cupleze pe noi cu aia din Izvoare
Pentru ca multe scaune se vor calde ….
Restu e cancan.