Prefectul de Neamț, Daniela Soroceanu, s-a prezentat astăzi la urne
„Astăzi am votat din două motive: pentru a-mi îndeplini DATORIA cetățenească și din RESPECT pentru inițiativa susținută prin semnătură de aproximativ 3 milioane de români. Am votat pentru normalitate, pentru cea mai importantă valoare creștină: FAMILIA! Consider că acest referendum este un foarte bun exercițiu democratic și de aceea este foarte important ca, indiferent de opțiunea dumneavoastră, să respectam rezultatul VOTULUI!”, a declarat prefectul județului Neamț, Daniela Soroceanu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)