Pompierii din Piatra-Neamț au găsit o persoană decedată în locuință
La ora 17:56 pompierii au fost solicitați să intervină pentru deblocarea unei uși de la un apartament situat într-un bloc de locuințe de pe bulevardul Decebal în municipiul Piatra-Neamț.
a transmis ISU Neamț
La locul solicitării s-a deplasat un echipaj de pompieri cu o autospecială pentru descarcerare din cadrul Detașamentului Piatra Neamț.
Cu ajutorul echipamentelor specifice, pompierii au intrat în interiorul apartamentului situat la parter printr-o fereastră, ce era prevăzută cu gratii metalice. Într-una din camere, pompierii au găsit un bărbat de 71 de ani ce nu prezenta semne vitale.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)