Polițiștii și pompierii au reluat căutările persoanei dispărute în zona Potoci
La solicitarea IPJ Neamț, în această dimineață, ISU Neamț participă la o misiune de căutare a unei persoane dispărute în localitatea Potoci, comuna Hangu.
Este vorba despre persoana dată dipărută în data de 5 februarie.
„La această misiune s-au deplasat pompierii din cadrul Detașamentului Piatra-Neamț cu o autospecială pentru scafandri și o barcă.” a transmis purtătorul de cuvânt al ISU Neamț.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)