Poliţia Locală Piatra-Neamț: programul cu publicul și programul de audiențe, suspendat până la data de 20.03.2020
Începând cu data de 11.03.2020, pentru prevenirea, evitarea, limitarea îmbolnăvirii și răspândirii noului coronavirus COVID 19, pentru a asigura un nivel adecvat de protecție, Poliţia Locală Piatra-Neamț suspendă programul cu publicul și programul de audiențe până la data de 20.03.2020, cu posibilitatea de prelungire.
Relațiile
cu publicul se vor desfășura cu precădere în mediul online (prin intermediul
adresei de email [email protected] și a site-ului
politialocalaneamt.ro) și telefonic, prin Dispeceratul Poliției Locale Piatra
Neamț, tel. 0233 231 300.
Persoanele care vor să depună petiții sau alte documente pot folosi poșta electronică la adresa politialocalapiatraneamt.ro și aplicația city app, între orele 08:00 – 16.30 (luni – joi), iar vineri, între 08:00 – 14:00.
Totodată, cetățenii care nu au adresă poștală electronică pot trimite documentele prin poștă/curier la adresa Poliției Locale Piatra Neamț, str. Al. Viforului nr. 14, bl. D1, parter, Piatra-Neamț.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)