Policlinica Piatra-Neamț, anunț important cu privire la programări
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2021/09/cetateni.jpg)
Ambulatoriul Integrat de Specialitate (Policlinica Piatra-Neamț) anunță că următoarele programări la cabinetul de endocrinologie (Dr. Ungureanu și dr. Mateiuc) se pot obține începând cu data de 3 ianuarie 2022 apelând numărul de telefon 0746228791.
Reamintim că reprezentanții Policlinicii au transmis la data de 3 septembrie faptul că programările pentru această specialitate, precum și cele pentru laboratorul de analize au fost făcute până la finalul anului. La celelalte specialități până în acest moment, s-a ajuns la sfârșitul lunii octombrie și respectiv la jumătatea lunii noiembrie.
Vă vom ține la curent cu noile informații apărute.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)