Policlinica Piatra-Neamț: anunț important cu privire la programări
Reprezentanții Ambulatoriului Integrat de Specialitate Piatra-Neamț anunță următoarele:
Vă informam că la cabinetul de ENDOCRINOLOGIE din cadrul policlinicii (dr.Ungureanu și dr.Mateiuc) precum și la LABORATORUL de Analize Medicale, programările au fost făcute până la sfârșitul anului. Celelalte specialități până în acest moment, au ajuns la sfârșitul lunii octombrie sau jumătatea lunii noiembrie. Pentru programări pe anul următor, vă rog să reveniți cu telefonul în a doua jumătate a lunii decembrie. Vom reveni și cu alte informații! Vă mulțumim pentru înțelegere!