Pipirig: se oprește apa începând cu ora 09.30 (Informare Apa Serv)
Având in vedere creșterea peste limita maximă admisă a indicatorului turbiditate pentru apa brută preluată din captarea de suprafață din Comuna Pipirig, Compania Județeană APA SERV SA este pusă în situația neplăcută de a întrerupe temporar furnizarea serviciului de alimentare cu apă potabilă în Comuna Pipirig astăzi 06.01.2022 în intervalul orar 09.30-24.00.
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat și mulțumim pentru intelegere!
Relații suplimentare pot fi obținute la numărul de telefon 0233233340 sau consumatorii noștri pot accesa site-ul Companiei www.apaserv.eu
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)