Piatra-Neamț: se oprește apa începând cu ora 09.00 – Cinci străzi afectate
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2021/11/apaserv-1024x512-1.png)
Pentru remedierea unor avarii la reţeaua publică de distribuţie a apei potabile, Compania Județeană APA SERV S.A. este pusă în situaţia neplăcută de a opri temporar furnizarea serviciului de alimentare cu apă potabilă astăzi 15.11.2021.
Vor fi afectați utilizatorii de pe străzile: Strămutați, Mioriței, Gh. Doja, I. Slavici, D. Bolintineanu din Municipiul Piatra Neamț, între orele 09.00-15.00
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat și mulțumim pentru înțelegere!
Relații suplimentare pot fi obținute la numărul 0233233340 sau consumatorii noștri pot accesa site-ul Companiei www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)