[Piatra-Neamț] Mâine, 16 martie, fără apă timp de 7 ore – Lucrări de revizie la un hidrofor
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2021/03/apa-2.jpg)
Având în vedere efectuarea unor lucrări de revizie electrică şi mecanică la hidroforul H2 din strada Piața Ștefan cel Mare din Municipiul Piatra-Neamţ, Compania Județeană APA SERV S.A. este pusă în situaţia neplăcută de a furniza apă cu presiune redusă existând și posibilitatea întreruperii temporare a serviciului public de alimentare cu apă potabilă la consumatorii din zona blocurilor C (cu 10 etaje) din Municipiul Piatra-Neamt, în data de 16.03.2021 în intervalul orar 09.00-16.00.
Multumim pentru înţelegere!
Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)