Piatra-Neamț: Mai multe străzi rămân astăzi fără apă (între orele 09.00-16.00)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/12/apa14529313481473847736148368164-1534835011.jpg)
Pentru remedierea unor avarii la rețeaua de distributie a apei potabile, APA SERV este nevoită să sisteze furnizarea apei potabile astăzi, 02.12.2019, între orele 09.00 – 16.00.
Vor fi afectați utilizatorii din Municipiul Piatra Neamț, străzile: Al. Lăpușneanu, Oituz, Liliacului, Prof.Ion Negri.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectati, pe care îi asigurăm că echipele APA SERV fac tot posibilul pentru remedierea avariilor într-un timp cât mai scurt și pentru reluarea furnizării apei potabile. Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri, pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)