PIATRA-NEAMȚ: Doi copilași politicoși își ajută mama așa cum pot. Unul e în clasa I, celălalt în clasa a III-a – FOTO
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/08/copilasi-1024x512.png)
În Piatra-Neamț, chiar înainte de curba pe unde se coboară spre ștrand, doi prichindei extrem de bine educați și politicoși își ajută mama. Cei trei au cules mure proaspete, le-au pus în borcane și le oferă spre vânzare.
Celor care sunt amatori ai produselor bio, proaspete, le transmitem că mai sunt 4 borcănele disponibile, la prețul de 5 ron bucata. Ei nu se grăbesc, așteaptă cuminței și ne-au povestit că cel mai mult își doresc să înceapă școala.
Bravo, copii frumoși!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)