Piatra-Neamț: atenție, semafor defect!
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2021/07/semafor-1024x512.png)
Numeroși participanți la trafic au semnalat zilele trecute faptul că semaforul de la Petrodava (Ovidius) funcționează doar pe galben intermitent. Primăria a confirmat acest lucru, este la curent cu această defecțiune care a survenit cu câteva zile în urmă însă nu se știe exact cât va dura până la remedierea problemei.
Circulați cu prudență. Vă vom ține la curent cu evoluția situației semnalate.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)