PIATRA-NEAMȚ: Atenție, se oprește apa! (Informare Apa Serv)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/09/apa-1024x512-1-768x384-1-1.png)
Pentru remedierea unei avarii la reţeaua de distribuţie a apei potabile de pe strada Mihai Viteazu, APA SERV este nevoită să sisteze furnizarea apei potabile astăzi, 10.09.2020, între orele 12,00 – 16,00 în Municipiul Piatra Neamţ.
Vor fi afectati utilizatorii de pe străzile:
- 1 Decembrie 1918 (de la sensul giratoriu pâna la Şcolile Normale);
- Dărmăneşti (de la sensul giratoriu până la Şcolile Normale);
- Orhei;
- Petru Rareş;
- Bd Dacia.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectați, pe care îi asigurăm că echipele APA SERV fac tot posibilul pentru remedierea avariei într-un timp cât mai scurt și pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri, pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)