Piatra-Neamț: Atenție, apa va fi oprită pentru remedierea unei avarii!
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/11/Tap_water_scarcity_pixabay.jpg)
Pentru remedierea unei avarii la reteaua de distributie a apei potabile, APA SERV este nevoită să sisteze furnizarea apei potabile astăzi, 15.11.2019, între orele 09:00 – 16:00.
Sunt afectati de lipsa apei consumatorii din Municipiul Piatra Neamț, de pe strazile: Petru Rareș (bl.C1), Viforului, Aleea Tiparului, B-dul Dacia, Orhei.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectați, pe care îi asigurăm că echipele APA SERV fac tot posibilul pentru remedierea avariilor intr-un timp cât mai scurt și pentru reluarea furnizării apei potabile. Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri, pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)