Piatra-Neamț: Asigurați-vă necesarul de apă – se sistează furnizarea până la ora 17.00!
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/11/apa-la-robinet_25260300.jpg)
Pentru remedierea unei avarii la reţeaua de distribuţie a apei potabile, APA SERV este nevoită să sisteze furnizarea apei potabile astăzi, 18.11.2019, între orele 09:00 – 17:00.
Sunt afectaţi de lipsa apei consumatorii din Municipiul Piatra Neamț, de pe strazile: Petru Rareș (bl.C1), Viforului, Aleea Tiparului, B-dul Dacia, Orhei .
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectați pe care îi asigurăm că echipele APA SERV fac tot posibilul pentru remedierea avariilor intr-un timp cât mai scurt și pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Implorăm Apaserv să ne anunțe in ce zi nu vor fi întreruperi!!?!!