Perla Invest a scăpat din nou de insolvență și a rămas cu ștrandul
După ce săptămânile trecute firma Perla Invest a trecut razant pe lângă o situație de insolvență, acum s-a redresat și din câte se pare a rămas și cu administrarea Ștrandului care era scos la licitație. Spun „se pare” deoarece data limită a depunerii ofertelor a fost vineri licitația fiind programată pentru luni iar din informațiile noastre nu s-a arătat nimeni interesat să preia administrarea ștrandului. Deci, în condițiile de față Perla Invest va opera ștrandul și în sezonul 2015.
D.E.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Sunteti rautaciosi !
Inca mai exista ceva de valorificat intre baietii destepti din administratia locala.
Dacă ar face DNA-ul un control la șmecheriile facute de la înființare Societății ar baga la pușcărie pe toți foștii Directori !!!
Pe când o veste bună? ?
Mai ramane ceva de furat ???