Pană de curent în Municipiul Piatra Neamț
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/02/curent-1024x512-1.png)
Cu scurt timp în urmă am fost informați cu privire la faptul că o parte a Municipiului Piatra Neamț, mai precis Cartierul Mărăței (Bld. Traian, Str. Dimitrie Leonida, ș.a.), a rămas fără curent electric.
Reprezentanții Delgaz Grid au anunțat că se lucrează pentru remedierea unor deranjamente, iar furnizarea energiei electrice va fi reluată în jurul orei 15:00.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)