O nouă șansă: Cățelușă disponibilă pentru adopție (NEAMȚ)
O superbă cățelușă de talie mică spre medie, în vârstă de aproximativ 2 ani, sterilizată și deparazitată intern-extern, este disponibilă pentru adopție. Cățelușa este în grija unei persoane din comuna Girov.
Vă rugăm să îi dați o șansă la o familie înainte de sosirea iernii, va fi un suflet veșnic recunoscător.
Pentru detalii – CONTACT: 0732 879 713
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)