O moarte cumplită – Bărbatul dispărut în Ajun a fost găsit fără suflare pe un câmp
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2021/07/mort-3.jpg)
La data de 29 decembrie a.c., în urma activităților de căutare desfășurate de polițiștii de investigații și cei din cadrul Secției de Poliție Rurală Săvinești, a fost identificat trupul bărbatului de 85 de ani, din Săvinești, dispărut la data de 24 decembrie 2021, pe un teren agricol din localitatea Mărgineni (detalii aici – click)
În urma examinării preliminare a suprafeței exterioare a corpului, nu au fost identificate urme vizibile de violență.
Corpul bărbatului a fost transportat la Serviciul de Medicină legală Neamț, în vederea efectuării necropsiei și stabilirii, cu exactitate, a cauzei decesului.
Polițiștii continuă cercetările sub aspectul comiterii infracțiunii de ucidere din culpă.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)