O femeie din Roman a ajuns la spital după ce a încercat să se spânzure
Serviciul de Ambulanță Județean Neamț transmite că marți, 06.03.2018, la ora 15:49, o femeie din Roman a fost preluată de un echipaj fiind diagnosticată cu sindrom depresiv, traumatism cranio-facial, contuzie lombară şi cervicală. Aceasta a declarat că a încercat să se sinucidă prin spânzurare. A fost preluată de un echipaj cu medic şi predată la CPU a Spitalului Municipal Roman.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)