O butelie l-a bagat in spital
În ziua de 13 februarie 2012, în jurul orei 09.45, Sectia 11 Politie Rurală Bicaz a fost sesizată, prin 112, de o femeie în vârstă de 38 de ani, din comuna Bicaz Chei, despre faptul că sotul său P. Ioan, de 44 de ani, din comuna Bicaz Chei, judetul Neamt, s-a accidentat si a fost transportat la Spitalul Judetean Neamt, cu arsuri la brat si abdomen.
Politistii s-au deplasat la fata locului si au stabilit că bărbatul a mers la o persoană din comună pentru a cumpăra un arzător cu gaz. În timp ce manevra arzătorul, în momentul în care i-a dat foc, s-a autoaccidentat. Cercetările sunt continuate de politistii Sectiei 11 Politie Rurală Bicaz.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)