Nu vă aventurați la drum! Evitați deplasările în afara Municipiului Piatra-Neamț [IMAGINI]
Chiar dacă vi se pare că vremea s-a potolit și se poate circula, evitați deplasările în afara orașului. Cu toate că s-a împrăștiat material antiderapant, pe unele drumuri județene și naționale, din cauza viscolului, șoselele s-au transformat într-un adevărat patinoar.
Cel puțin până mâine, dacă nu vă confruntați cu urgențe majore, evitați pe cât posibil deplasările în afara Municipiului Piatra-Neamt.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)