Noaptea cărţilor deschise organizată de Libăria Humanitas din Piatra Neamţ
Librăria Humanitas din Piatra-Neamţ( Piaţa Ştefan cel Mare nr. 15) vă invită la cea mai frumoasă noapte a lunii februarie. Spunem cea mai frumoasă pentru că este o noapte a cărţilor deschise, plină de reduceri şi promoţii atractive pentru clienţi. Programul librăriei se extinde aşadar vineri, 28 februarie, de la ora 19:00, la 23:00.
Dintre promoţiile menţionate mai sus amintim 2+1 la toate cărţile Editurii Rao, 20% la toate cărţile Editurii Litera, cărţi la preţ redus de 5, 10 şi 17 lei de la Editura Humanitas şi 10% la filme şi muzică. Iar dacă niciuna din promoţiile şi reducerile pe care le-am pregătit nu sunt pe placul dumneavoastră, se acorda 10% la toate articolele din librărie.
Cu aceasta ocazie puteţi achiziţiona cel mai bun cadou pentru persoana dragă de Mărţişor sau chiar să-i oferiţi cuiva o invitaţie la această noapte a cărţilor deschise.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)