Nimeni nu știe cu adevărat ce a fost în sufletul acestui om…a decis că viața nu mai merită trăită (NEAMȚ)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2021/07/mort-3.jpg)
Potrivit unui comunicat transmis în această dimineață de reprezentanții Serviciului de Ambulanță Județean Neamț, un echipaj medical a fost solicitat sâmbătă, 17 iulie în jurul orei 11.04 în satul Chirițeni (comuna Hangu).
La fața locului a fost descoperit un bărbat în vârstă de 52 ani, decedat prin spânzurare. Potrivit protocolului, trupul neînsuflețit a rămas la locul solicitării în așteptarea serviciului de medicină legală.
Pentru moment nu se cunosc motivele care au stat la baza acestui gest regretabil.
Sincere condoleanțe familiei!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)