(NEAMȚ) Sfâșietor și nedrept: la numai 35 de ani, inima lui s-a oprit – Manevrele de resuscitare au fost în zadar
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2021/05/ceahlau.jpg)
Potrivit unui comunicat transmis în cursul zilei de astăzi, 26 mai, de către reprezentanții Serviciului de Ambulanță Județean Neamț, un echipaj medical a fost solicitat ieri, în jurul orei 09.44 în comuna Ceahlău.
La fața locului a fost găsit un bărbat în vârstă de numai 35 de ani, aflat în stop cardio-respirator. Din nefericire, manevrele de resuscitare nu l-au putut readuce la viață, fiind declarat decesul. Conform protocolului, bărbatul a rămas la locul solicitării până la sosirea unui echipaj din cadrul Serviciului de Medicină Legală.
Condoleanțe familiei îndurerate!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)