NEAMȚ: Motivele din spatele acestui gest rămân între el și Dumnezeul lui. A ales moartea ca soluție permanentă…
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2021/09/mort.jpg)
Potrivit unei informări transmise cu câteva minute în urmă de către reprezentanții Serviciului de Ambulanță Județean Neamț, un echipaj medical a fost solicitat ieri, 2 septembrie în jurul orei 13.46 în Cotu Vameș, comuna Horia.
La fața locului a fost găsit un bărbat în vârstă de 55 ani, decedat prin spânzurare. Potrivit protocolului, trupul neînsuflețit a rămas la locul solicitării în vederea preluării și transportării la Institutul de Medicină Legală.
La ora redactării acestui articol nu există informații legate de motivele care au stat la baza acestui gest extrem.
Condoleanțe familiei îndurerate!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)