NEAMȚ: Femeie înjunghiată de mai multe ori
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/08/tanar-injunghiat-inima-bistrita.jpg)
Potrivit unui comunicat transmis în această dimineață de reprezentanții Serviciului de Ambulanță Județean Neamț, un echipaj medical a intervenit în Borlești (Mastacăn) pentru a acorda primul ajutor unei femei înjunghiate:
07.08.2020, ora 20:18, Borleşti – Mastacăn, agresiune cu o victimă sex feminin, 55 ani, diagnostic: plăgi înjunghiate omoplat şi torace anterior prin agresiune; victima a fost preluată de un echipaj cu medic şi transportată la UPU a Sp. Judeţean de Urgenţă P. Neamţ.
Vom reveni cu mai multe detalii.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)