(NEAMȚ) Din nefericire, nu s-a mai putut face nimic…s-a stins la doar 31 de ani
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2021/05/mort-1.jpg)
Potrivit unui comunicat transmis în această dimineață de reprezenranții Serviciului de Ambulanță Județean Neamț, un echipaj medical a fost solicitat ieri, 13 mai, în jurul orei 17.30 în satul Totoiești, comuna Tupilați.
La fața locului a fost găsită o femeie în vârstă de 31 ani aflată în stop cardio-respirator. Din păcate, în ciuda eforturilor cadrelor medicale care au aplicat manevrele de resuscitare cardio-pulmonară, a fost declarat decesul.
Pacienta a rămas la locul solicitării, conform protocolului, pentru a fi preluată ulterior de Seviciul de Medicină Legală în vederea stabilirii cu exactitate a cauzei decesului.
Condoleanțe familiei!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)