NEAMȚ: accident rutier- 4 victime transportate la spital
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/07/car-isu.jpg)
În această dimineață, în jurul orei 7:00, s-a produs un accident rutier la Zănești.
O mașină a intrat într-un șanț. Nu sunt persoane încarcerate. La locul solicitării s-au deplasat două echipaje de pompieri cu o autospecială de stingere cu apă și spumă și o ambulanță SMURD. S-a deplasat și o ambulanță cu medic de la Serviciul Judetean de Ambulanță Neamț.
In autoturism era o familie formată din 4 persoane, 2 adulti respectiv 2 copii. Cele 4 victime vor fi transportate la spital. Este vorba despre un băiat de 12 ani, o fată de 22 ani și părintți acesteia. (ISU Neamț).
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)