Municipiul Piatra-Neamț a fost premiat la „Gala excelenței în administrație”
Municipiul Piatra-Neamț a fost premiat la „Gala excelenței în administrație”, a XIV-a ediție, pentru proiectele de dezvoltare serviciilor sociale. Festivitatea de premiere s-a desfășurat joi seara (25 octombrie), în Poiana Brașov.
Prezent la eveniment, primarul Dragoș Chitic a declarat: „Sunt deosebit de încântat de premiul obținut în cadrul Galei naționale administratie.ro. Atunci când tratezi administrația locală cu toată seriozitatea, rezultatele și aprecierea nu întârzie să apară. Primăria Piatra-Neamț a dezvoltat în ultimii ani, prin Direcția de Asistență Socială, servicii de calitate care au obținut prin acest premiu recunoaștere la nivel național.”
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)