Minune cerească la Curtea Domnească
Cu o zi în urmă se sesiza în presa nemțeană faptul că lucrarea de la Curtea Domnească a început să cedeze. Azi dimineață se lucra deja la remedierea problemelor și, ca minunea să fie completă, după amiază lucrarea de refacere a placărilor ornamentale era aproape pe final.
Și acum vine minunea minunilor … reparațiile care au început să se facă la pasajul de la Curtea Domnească se fac integral din banii constructorului care a executat inițial lucrarea.
Doamne-ajută să devină asta cu ” banii constructorului ”un obicei …
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
CHI….TIC PRI……MAR CHI….TIC PRI……MAR CHI….TIC PRI……MAR CHI….TIC PRI……MAR CHI….TIC PRI……MAR Ei, hai, ca m-am jucat oleaca de-a copy-paste…. Sa ma ierte pe se de ii !