Miercuri, 9 noiembrie, mai multe străzi din Piatra-Neamț rămân fără apă potabilă
Compania Judeţeană APASERV SA anunţă beneficiarii săi că, în vederea executării unor lucrări la reţeaua de distributie a apei potabile, va sista furnizarea apei potabile Piatra-Neamț, în ziua de Miercuri, 09-11-2016, astfel:
- între orele 08:00 – 18:00, pe străzile: Pictor Grigorescu, Teiului, Digului, Emil Costinescu, Rovinei, Păcii.
- între orele 08:00 – 16:00, pe Verii, Piscului, Sătencei, Cerbului, Mierlei, Petru Movilă (de la intersecția cu str. Stânjenelului până la intersecția cu str. Humăriei
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)