Mesajul subprefectului județului Neamț cu ocazia Zilei Naționale a Medicului Veterinar
Cu ocazia Congresului Naţional de Medicină Veterinară din 1994, desfăşurat la Sinaia, a devenit o tradiţie ca la data de 15 mai să sărbătorim Ziua Naţională a Medicului Veterinar.
Transmit colegilor mei, medici veterinari din judeţul Neamţ, felicitări, urări de bine, sănătate şi succes în toate acţiunile şi activităţile pe care le vor întreprinde!
La mulţi ani !
Subprefectul Judeţului Neamţ,
Doru UNGUREANU
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)