Mesaj de condoleanțe din partea deputatului Dănuț Andrușcă
În aceste clipe triste, pricinuite de trecerea în lumea drepților a domnului Gică Onu, fost consilier local al orașului Târgu-Neamț, transmit un gând de alinare și sincere condoleanțe familiei îndurerate! A fost un om extraodinar și va rămâne veșnic în amintirea noastră drept un bun profesionist, un nemțean cu frică de Dumnezeu, mereu dornic să-și ajute semenii.
Dumnezeu să îl ierte!
Dănut ANDRUȘCĂ, deputat de Neamț
![](https://www.ziartarguneamt.ro/wp-content/uploads/2020/05/lumanare_deces_poza_70281800_78227900_28638000.jpg)
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)