Mesaj de condoleanțe
Cu inimile indoliate, familia și colegii aduc la cunoștința prietenilor și colaboratorilor că în ziua de 4 ianuarie 2022 a trecut în neființă Soțul, tatăl și colegul PALAMARU OCTAV PETRU – inginer construcții civile și industriale. Trupul neînsuflețit va fi depus astăzi, 5 ianuarie 2022 la capela „Sfântul Gheorghe” din Piatra-Neamț. Slujba de înmormantare va avea loc la biserica „Sfântul Gheorghe” în data de 7 ianuarie 2022 la ora 12.00. Dumnezeu să-l odihneasca în pace și lumină!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)