Megaconcert ”Oacky River” în centru, la Piatra-Neamț
Pentru prima oară în concert în centrul municipiului Piatra-Neamț, trupa ”Oacky River” va încânta pietrenii ce locuiesc pe malurile pârâului Cuiejdi o bună perioadă de timp de acum încolo. Concertele vor începe după orele 22:00 și vor ține cu aproximație până în jurul orei 02:00.
Trupa s-a montat deja și a început primele probe de sunet. Toți cei care locuiesc în zonă sunt foarte mulțumiți, doar că trebuie să aleagă între a dormi în căldura cu geamurile închise sau a dormi cu orchestra de orăcăituri în cap.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Cind vin italienii in vacanza dispar broscutzele.
Vin vremuri nasoale dar …cel putin broscutzele sint „bio” asa ca merg niste pui de balta la tigaie
Chiar e frumos… si natural.
Simfonia x