Mandat executat
La data de 11.04.2011, politistii din cadrul Postului de Politie Dochia , au fost sesizati de către politistii din cadrul Serviciului de Investigatii Criminale – Urmăriti, despre faptul că pe numele numitului T. Ioan, de 29 ani, din comuna Dochia, jud. Neamt, s-a primit mandatul de executare a pedepsei cu închisoarea de 3 ani. Susnumitul a fost depistat de către politistii din cadrul Postului de Politie Dochia, respectiv pe proprietatea numitului M. Ioan.
Numitul T. Ioan a fost depus în arestul Inspectoratului de Politie Neamt.
Stiri Neamt
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)