Mâine, 18 octombrie, mai multe străzi din satul Vădurele (comuna Alexandru cel Bun) rămân fără apă
Apa Serv anunţă beneficiarii săi că, în vederea executării unor lucrări la reţeaua de distribuţie a apei potabile, va sista furnizarea apei potabile în ziua de Marţi, 18-10-2016, între orele 09:00 – 15:00, în satul Vădurele (comuna Alexandru cel Bun), pe străzile: Independenței, Apusului, Virtuţii.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)