Mai multe zone rămân fără apă astăzi, ca urmare a unor avarii
Apa Serv anunță întreruperea furnizarii apei potabile, în ziua de 15.04.2016, începand cu ora 08.00, în Piatra-Neamt, str. Petru Rareș și în Stația de Captare din localitatea Hlăpești, în loc. Bistrița de la Peco Ursuleț până la imobilul 189 și str. Pacii; str. Petru Movilă de la intersecția cu str. Stânjenelului (inclusiv spălătoria auto) până la intersecția cu str. Humăriei, inclusiv străzile – Crivățului, Mierlei, Cerbului, Piscului și Verii.
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Oraș european….!! Cuvintele nu își au rostul pentru astfel oameni care sunt răspunzători ,,,,,,,!!
Pe Gavril Galinescu(Darmanesti) curge apa de vreo 2 sapt si nu s-a luat nici o masura! Nu trece o zi fara sa nu vezi pe net/ziar „ATENTIE,SE OPRESTE APA”….Cred k „perioada de valabilitate a tavilor din Piatra Neamt a expirat”…
Da cum curge, curge din buzunarul cui.
Si pe str.Darmanesti la scoala 8 curge apa de ieri seara !
Domnule Paduraru acum am trecut pe str. DĂRMĂNEȘTI. CURGE APA LA FEL CA ÎN FOTOGRAFIA DVS.
ORA 19.23, DATA 15.04.2016.
DOMNULE Robert Iosub cui trebuie să ne adresăm?