Mai multe străzi din municipiul Piatra-Neamţ au rămas fără apă. Vezi străzile afectate
ApaServ anunta beneficiarii săi ca, din cauza unei avarii apărute la reteaua de distributie a apei potabile în Piatra-Neamț (traversare Cuiejdi în zona CEC), s-a sistat furnizarea apei potabile pe străzile Rodnei, Costache Negri, M.Eminescu (partial) Ozanei şi adiacente începând cu ora 16:00- până la remediere.
Ne cerem scuze faţă de utilizatorii afectaţi şi îi asigurăm că se va interveni cu operativitate, pentru finalizarea lucrărilor în cel mai scurt timp.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
cind nu se opreste apa la voi ?? cum puteti face raparatii pe asa ger