Mai multe sate din Neamț rămân fără apă până mâine la ora 16
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/06/se-opreste-apa-640x400-1.jpg)
Pentru remedierea unor avarii la reţeaua publică de distribuţie a apei potabile, Compania Județeană APA SERV S.A. este pusă în situaţia neplăcută de a furniza apă cu presiune scăzută, existând și posibilitatea întreruperii temporare a furnizării serviciului de alimentare cu apă potabilă începând de astăzi 10.05.2021 ora 18,00 până la data de 11.05.2021 ora 16,00 în:
– Satele: Soci, Dușești, Bordea, din Comuna Ștefan cel Mare;
– Satul Corni, din Comuna Bodești.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectați pe care îi asiguram că echipele APA SERV fac tot posibilul pentru limitarea și remedierea avariilor într-un timp cât mai scurt și pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)