Luni, 20 martie, mai multe străzi din Piatra-Neamț rămân fără apă
ApaServ anunţă beneficiarii săi că, în vederea executării unor lucrări la reţeaua de distribuţie a apei potabile, va sista furnizarea apei potabile în ziua de Luni, 20-03-2017, între orele 08:00 – 16:00, în municipiul Piatra Neamţ, pe străzile: Petru Movilă (de la intersecția cu str. Eroilor până la intersecția cu str. Humăriei), Cerbului, Verii și Piscului .
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)