Piatra-Neamț: Luni, 12 septembrie, strada Petru Rareș rămâne fără apă potabilă
Compania Judeţeană APASERV SA anunţă beneficiarii săi că, în vederea executării unor lucrări la reţeaua de distributie a apei potabile, va sista furnizarea apei potabile în ziua de Luni, 12-09-2016, între orele 09:00 – 15:00, în municipiul Piatra-Neamț, pe strada Petru Rareș (din spatele Hotelului Ceahlău până la Școala Spiru Haret).
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)