Joi, 9 iunie, se întrerupe furnizarea cu apă potabilă în Săvinești. Vezi străzile afectate
ApaServ anunţă beneficiarii săi că, în vederea executării unor lucrări de reparaţii la rețeaua de distributie a apei potabile, va întrerupe furnizarea apei potabile în ziua de JOI, 09.06.2016, între orele 08:00 – 16:00, în localitatea Săvinești, pe străzile: Dornelor, Progresului, Uzinei, Aleea Parcului, Tineretului.
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat şi asiguram utilizatorii afectați că se va interveni cu operativitate, pentru finalizarea lucrărilor.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)