ISU Neamț: „La mulți ani tuturor „îngerilor” salvatori din cadrul serviciilor de ambulanță!”
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/07/ambulanta-1024x680.jpg)
„Ați fost și veți rămâne mereu în prima linie! La mulți ani tuturor „îngerilor” salvatori din cadrul serviciilor de ambulanță! Pe data de 28 iulie este sărbătorită Ziua Națională a Ambulanței din România, un serviciu care a salvat numeroase vieți de-a lungul a peste 100 de ani.” – ISU Neamț
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
La multi ani!!!